top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıBeton Evi

CÜZDANIN GİZLİ ENERJİSİ


Son zamanlarda para enerjisi ile ilgili yapılan çalışmaları okuyup, dinliyorum. Malum, hepimizin ortak sevgisi, derdi, tasası:)


Bu çalışmalarda, düşünsel ve sözel anlamda her ne kadar kendimize çektiğimiz enerjinin önemi anlatılsa da, cüzdan kullanımı üzerinde de sıklıkla duruluyor.

Evet, hepsini toplasak belki "amaaaaaaan sen de" diyeceğiniz bir şey çıkar ortaya ama seviyorum enerji ile ilgili şeyleri okumayı:) Hadi bunu da kısaca yazayım, belki hoşunuza gider:)


Şimdi efendim, söylenene göre en önemli şey parayla ilişkimiz çerçevesinde cüzdanımızı nasıl düzenlediğimiz. En önemli madde, cüzdanımızın içerisinde sadece para ve çok acil durumlar için en gerekli kartlarımızı taşımamız gerektiği.

İçinde para bulunmayan, paraların düzensiz yerleştirildiği ve kredi/mağaza kartlarının bol olduğu bir cüzdan, bize harcama ve borçlanma enerjisini çekermiş. Bizler neye sahip olduğumuzu bilirsek ne harcayacağımıza ve bunun ne kadarını biriktireceğimize daha kolay karar verirmişiz.


Cüzdanımızda harcama fişleri bulundurmamamız gerekiyormuş mesela. Düzensiz, geçmişten kalan fişlerin oluşturduğu enerji, tıpkı dağınık evlerdeki kalabalığın enerjiyi bloke etmesiyle aynı etkiyi yaratırmış.


Yaygındır, uğur getirsin diye yabancı para taşınır ya genelde, işte bu da yine o malum enerjiyi etkilermiş. Uğur getirmesi amacıyla bile olsa enerjisel anlamda bulunduğumuz realiteden uzak olduğumuz anlamına gelirmiş. Türk parası saklamamız gerekirmiş.


Cüzdanımız taklit marka olmamalıymış. Sade, kolay düzen oluşturabileceğimiz ve mutlaka taklit marka olmayan bir cüzdan seçmemiz gerekirmiş. Sahte enerjiyi bloke edebilmemiz için. Eskimiş, yıpranmış, karmaşık ve taklit cüzdanlar, hayatta kazançlarımızın ve emeklerimizin karşılığını alamadığımızı gösterip, bu tarz frekanslarda bizi sıkıştırıp dururmuş.


Benim aklımda kalanlar bunlar:)

Bu hayat pahalılığında, cüzdanlarımızı açmaya korkuyoruz evet ama, yine de belki enerjinin gücüne çok inanlarda faydalı olabilir.

Bu düzenlemenin faydasını gören olursa, lütfen bana da yazsın. Enerjiye çok inanırım. Ama cüzdanlar için artık geç mi kalındı biraz acaba? Baya bi enerji lazım sanki?:)

Katılanlar?????


Sağlıkla kalın,

Sevgiler

Cansın Sultan Arıcan

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


Yazı: Blog2_Post
bottom of page