top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıBeton Evi

BURÇLARA GÖRE DEKORASYON

OĞLAK: Favori renkleri siyah, gri, kahverengi ve yeşil olan oğlaklar, pahalı kumaşlara ve eski mobilyalara ilgi duyarlar. Disiplinli, çalışkan ve mükemmelliyetçi olan oğlaklar, hem geleneksel detaylarla dolu, hem de modern görünümlü bir evde çok mutlu olurlar.


KOVA: Gümüş ve metalik renkleri severler. Modern çizgilerden ve sadelikten hoşlanırlar. Dekorasyonda soyut imgeleri kullanmaktan keyif alırlar.


BALIK: Estetiğe büyük önem verirler. Romantizmin hakim olduğu dekorasyon stilinden hoşlanırlar. Favori renkleri su yeşili ve mavidir.


KOÇ: Minimal çizgileri seven koçlar, hareketli bir yapıya sahip oldukları için yaşam alanlarında rahatlığı tercih ederler. Favori renkleri mor, lacivert ve sarıdır.


BOĞA: Farklılıktan hoşlanan, kendini geliştirmeyi seven boğalar, dekorasyon ve aynı zamanda giyim konusunda toprak tonlarını tercih ederler. Sade ama dikkat çekici bir dekorasyon tam onlara göredir. Rahatlığa önem verirler ve bu yüzden oğlakların aksine geleneksel detaylardan hoşlanmazlar. Modern çizgiler tercih ederler.


İKİZLER: İletişim yönü kuvvetli, gezmeyi seven, yeniliklere açık ikizler, dekorasyon ve hatta giyimde de trendlere meraklıdır. Sizi yormayan kişiliğini dekorasyonuna da yansıtır. Yaşam alanında rahatlığı ön planda tutar. Hatta kimi zaman canlı kişiliğinin aksine sade parçalar tercih eder.


YENGEÇ: Açık ve pastel tonlarını yaşam alanlarında kullanmayı çok seven yengeçler, dekor ürünlerinde canlı renkleri tercih ederler. Böylelikle, iç dünyalarındaki dengeyi dekorasyonda da yakalarlar. Denge, yengeçler için önemlidir.


ASLAN: Görkemli eşyalara bayılırlar. Dekorasyonda ve giyim tarzlarında kendini gösteren parçaları tercih ederler. Ancak bu gösteriş, abartıdan uzaktır. Son derece güçlü kişiliğe sahip aslan burçları, yaşam alanlarında dekor ürünleri haricinde canlı bitkilere yer vermeyi ihmal etmez.


BAŞAK: Bol dolaplı ve raflı dekor parçalarını tercih ederler. Ahşap mobilyalar zayıf noktalarıdır. Favori renkleri krem, bej, beyaz ve kahverengidir.


TERAZİ: Teraziler için uyum ve güzellik önemlidir. Evlerinde her şey dengede ve uyumlu renklerden oluşur. Eşya seçiminde konforun yanı sıra lükse de çok önem verirler.


AKREP: YApıları gereği detayları seven akrep burçları, dekorasyonda da detaylara önem verir. İlginç olanı ve herkes tarafından fark edilmeyeni uygular, gizemi ve gösterişi çok severler.


YAY: Ayrıntıların üzerinde fazla durmayı sevmeyen yay burçları, dekorasyonda önce rahatlığa önem verir. Yeniliklere açıktırlar ama eski tarz mobilyalara da sempati duyarlar. Yaşadıkları mekanlarda çoğunlukla soft renkleri tercih ederler.


Sağlıkla kalın,

Sevgiler.

CANSIN SULTAN ARICAN


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page